Skip to content Skip to footer

Cadete femenino

Cadete femenino
Kideak
Partidak/Emaitzak

CADETE FEMENINO A

DataEventTime/ResultsLeagueSeason
Cadete femenino vs C.D.ERREKA K.E.Liga Cadete Femenina25-26
CLUB DEPORTIVO BETI-ONAK vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
BAZTANGO KIROL TALDEA vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
C.D.ERREKA K.E. vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
Cadete femenino vs CLUB DEPORTIVO BETI-ONAKLiga Cadete Femenina25-26
Cadete femenino B vs CLUB BALONMANO MENDAVIALiga Cadete Femenina25-26
SOCIEDAD CULTURA DEPORTIVO RECREATIVA ANAITASUNA vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
Cadete femenino vs CLUB DEPORTIVO BETI-ONAKLiga Cadete Femenina25-26
CLUB DEPORTIVO BETI-ONAK vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
BM LOYOLA vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
Cadete femenino vs MALKAITZ ESKUBALOIA CDLiga Cadete Femenina25-26
CLUB DEPORTIVO BETI-ONAK vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
Cadete femenino vs SOCIEDAD CULTURA DEPORTIVO RECREATIVA ANAITASUNALiga Cadete Femenina25-26
CLUB DEPORTIVO BETI-ONAK vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
Cadete femenino vs BM LOYOLALiga Cadete Femenina25-26
MALKAITZ ESKUBALOIA CD vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
Cadete femenino vs CLUB DEPORTIVO BETI-ONAKLiga Cadete Femenina25-26
BM LOYOLA vs Cadete femeninoLiga Cadete Femenina25-26
Cadete femenino vs SOCIEDAD CULTURA DEPORTIVO RECREATIVA ANAITASUNALiga Cadete Femenina25-26

BM Lizarreria Lizarrako eskubaloi-taldea da, Nafarroakoa, eta inguru horretan kirol hori prestatzen eta sustatzen du. Hainbat kategoriatako taldeak ditu, eta ibilbide luzea egin du lehiaketan, ahaleginaren balioak eta talde-lana sustatuz.

c/ de la Merindad, 2, 31200 Lizarra, Nafarroa