Skip to content Skip to footer

Infantil femenino B

Infantil femenino b
IntegrantesKideak
Partidak/Emaitzak

INFANTIL FEMENINO B

DataEventTime/ResultsLeagueSeason
Infantil femenino B vs BM LOYOLALiga Infantil B Femenina25-26
CLUB BALONMANO ARDOI vs Infantil femenino BLiga Infantil B Femenina25-26
Infantil femenino B vs SOCIEDAD CULTURA DEPORTIVO RECREATIVA ANAITASUNALiga Infantil B Femenina25-26
Infantil femenino B vs CLUB DEPORTIVO BETI-ONAKLiga Infantil B Femenina25-26
Infantil femenino B vs Infantil femenino ALiga Infantil B Femenina25-26
CD CANTOLAGUA vs Infantil femenino BLiga Infantil B Femenina25-26
CLUB DEPORTIVO BALONMANO BARDENAS vs Infantil femenino BLiga Infantil B Femenina25-26
Infantil femenino B vs BAZTANGO KIROL TALDEALiga Infantil B Femenina25-26
AURRERA K.E. vs Infantil femenino BLiga Infantil B Femenina25-26
Infantil femenino B vs CLUB DEPORTIVO BALONMANO ATALAYALiga Infantil B Femenina25-26
Infantil femenino B vs CLUB DEPORTIVO BALONMANO BARDENASLiga Infantil B Femenina25-26
Infantil femenino B vs SOCIEDAD CULTURA DEPORTIVO RECREATIVA ANAITASUNALiga Infantil B Femenina25-26
CLUB DEPORTIVO LEKUMBERRI KIROL ELKARTEA vs Infantil femenino BLiga Infantil B Femenina25-26
AURRERA K.E. vs Infantil femenino BLiga Infantil B Femenina25-26
CLUB DEPORTIVO BALONMANO ATALAYA vs Infantil femenino BLiga Infantil B Femenina25-26

BM Lizarreria Lizarrako eskubaloi-taldea da, Nafarroakoa, eta inguru horretan kirol hori prestatzen eta sustatzen du. Hainbat kategoriatako taldeak ditu, eta ibilbide luzea egin du lehiaketan, ahaleginaren balioak eta talde-lana sustatuz.

c/ de la Merindad, 2, 31200 Lizarra, Nafarroa